Plastičnim čepovima do skupih lijekova

07.11.2016.

PISMO NAMJERE

I vaša škola, vrtić, društveno odgovorna poduzeča i pojedinci se mogu se  priključiti u projekt Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske u skupljaju plastičnih čepova.

 

Cilj projekta je da se od prikupljenih plastičnih čepova registrira nova djelatnost u sklopu već osnovane Zadruge Halycanum. Zadruga Halycanum je osnovana s ciljem poticanja  društveno-socijalnog  poduzetništva. Zadruga stvara ali ne dijeli dobit zadrugarima već je ulaže u daljni razvitak socijalnog poduzetništva. Zadrugu su osnovali članovi UOLL-a Hrvatske. Udruga okuplja  puno volontera koji bi zajedno s članovima-zadrugarima  socijalne Zadruge Halycanum sortirali i reciklirali  skupljene plastične čepova  u cilju nastanka novog proizvoda. Prodajom tih proizvoda i/ili reciklirane sirovine  sufinancirali bi nabavku skupih lijekova za liječenje teških malignih bolesti u slučaju kada to ne financira HZZO.

U akciju prikupljanja plastičnih čepova do sada su se uključili: pojedine škole, vrtići, Župni Caritasi, tvornice, poduzeća, dionička drušrva, članovi udruge,... ( i mnogi drugi, što se može vidjeti na www.uoll.hr  ili Facebook -klikni dolje na društvenu mrežu ili na plakat s desne strane Udruga oboljelih od leukemije i limfoma pod nazivom Plastičnim čepovima do skupih lijekova) .
Zahvaljujemo svima koji su se odazvali ovom projektu UOLL-a Hrvatske koji će, nadamo se, prvenstveno doprinjeti zaštiti okoliša, a istovremeno pomoći oboljelima od teških malignih bolesti!

Udruga oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske već dvije godine prikuplja plastične čepove i uskladišti ih do pokretanje Projekta za reciklažu i proizvodnju novog proizvoda od reciklirane plastike.

 Želja nam je  animirati cjelokupnu hrvatsku javnost da se ne bacaju plastični čepovi od PET i tetrapak ambalaže već da ih sakupite i donirate UOLL-u. Prikupljene čepove možete dostaviti na adresu: UOLL Hrvatske, J.J.Strossmayera 9, Čakovec  40 000.

Do sada ( od 2013. do 2017. godine) smo prikupili i uskladištili oko 90.000 kg plastičnih čepova. Vizija nam je da sa ovim našim Projektom „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“, uz pomoć sponzora i/ili državnih institucija, uđemo u svaki vrtić, svaku školu, društveno odgovorno poduzeće, tvrtku ili društvo, da ih educiramo i potaknemo o važnosti ovog Projekta u cilju zaštite okoliša, a istovremeno čineći dobro djelo!

 

Što se tiče prijevoza čepova možete nam poslati bilo kakvim prijevozom ( uvijek netko ide za Čakovec ili Varaždin od vas) a mi ćemo pričekati i preuzeti pošiljku od prijevoznika u bilo koje vrijeme ( naš kontakt  za Čakovec : 0915088486 Emil Vibović, za Varaždin: 0915514364 Anica Črnila  dajte prijevozniku). Čepove možete poslati AP Varaždin -Autobusi koji prometuju od vas do Varaždina ( dva dana ranije nas nazovite da želite besplatno poslati čepove autobusom AP Varaždin i mi ćemo s odgovornima u AP-u dogovoriti besplatan prijevoz. Obavezno čepove upakirati u čvrste vreče i javiti nam kada ste poslali pošiljku od vas do Varaždina i vrijeme kada okvirno dolazi autobus u Varaždin da ga pričekamo i preuzmemo pošiljku).

 

U Osijeku sabirno mjesto Drava International d.o.o. Stjepana Radića 15

 

U Zagrebu sabirno mjesto: E-Kolektor, Slavonska avenija 58( iza bivšeg MANDI centra)

 

U Pušćinama , Čakovečka 45, 40 305 Nedelišće.

Hvala svima koji nam prikupljaju i doniraju plastične čepove!

 Za sva ostala pitanja stojimo vam na raspolaganju GSM: 091 5088486,

e-mail: predsjednik@novi-net.net

e-mail: emiluoll7@gmail.com

Emil Vibović, predsjednik Udruge

ČEPOVI 2016.

O.Š. Petar Zoranić, Nin

S.Š. Bol, Brač

Udruga volontera Nova Gradiška

Društvo sportske rekreacije „RITMO DOBLE“, Opatija

Ana Prelčec, Petrijevci

Tajana Klikić, Cernik

Ivana Rizman, Zagreb

Mihael Haučić, Sesvete

Ivana Matijević, Kutjevo

O.Š. Mate Lovraka, Zagreb

S.Š. Slunj

O.Š. Plokite, Split

4. O.Š. Varaždin

Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin

XV. Gimnazija Zagreb

D.V. Radost, Novska

O.Š. Mertojak, Split

O.Š. Šestine, Zagreb

O.Š. Augusta Cesarca, Zagreb

O.Š. Šenkovec, Čakovec

O.Š. Kralja Tomislava, Našice

Radnici Pilane iz Slavonskog Broda

D.V. Maslačak, Petrijevci

D.V. Ciciban, Otočac

O.Š. Benkovac

O.Š. Hvar

Studentsdka referada TTF-a

BAYER d.o.o.

Luna Fonović, Savudrija

Zdenka Lugomer, Zagreb

Bagarić Kristina, Austrija

Iva Mareković, Virovitica

Antonija Drožđek, Zagreb

Žana Jukić, Split

Branka Kamerer, Slavonski Brod

Katica Petrošević, Gorjani

Svjetlana Kovanović, Soljani

Marija Brkić, Dubrovnik

Vesna Vidović, Mlini

Ivana Rupčić, Zagreb

Jelena Vuković, Otok

O.Š. Jesenice, Dugi Rat

S.Š. Slunj

Sandra i Matea Brtsko, Omiš

Ingrid Marman, Našice

Iva Mašić, Zagreb

Marko Mihoci, Zagreb

Medicinski fakultet, Osijek

D.V. Zeko, Križanićeva, Varaždin

O.Š. Špansko - Oranice, Zagreb

O.Š. Bilje

djelatnici Coca-Cole HBC Hrvatska

O.Š. Ivan Goran Kovačić, Štitari

Župni Karitas "Milosrdni samarijanac", Donji Andrijevci

Pjevački zbor Udruge umirovljenika Velike Gorice

Jasmin Škebek, Virovitica

Snježana Pokrajčić, Vrbovec

D.V. Maslačak, Hodošan

Udruga žena Hodošan

O.Š. Grigora Viteza, Zagreb

Intesa Sanpaolo Card d.o.o., Zagreb

D.V. Imotski

D.V. Bukovac (Grupa Žirafe), Zagreb

Hrvatski zavod za zapošljavanje

Ured za financiranje i ugovaranje projekata EU Zagreb

Čatex Čakovec i zaposlenici

Katolička osnovna škola, Požega

O.Š. Brela, Makarska

O.Š. Mitnica, Vukovar

D.V. Pčelice, Ivanovec

O.Š. Kralja Tomislava, Našice

Vlatka Karlović, Vukovina

Darija Sambrailo, Mlina

HOS (Organizacija Hrvatskoj od srca), Osijek

Željka Žgur, Kraljevica

Ivana Rupčić, Zagreb

Andrijana Pajeska, Osijek

Klem Sigurnost d.o.o., Zagreb

D.V. Zapruđe, Zagreb

O.Š. Mijat Stojanović, Babina Greda

Tvornice šećera Osijek ( 10 kg)

O.Š. Petra Hektorovića, Stari Grad

S.Š. Hvar

Policijska postaja Čazma

Anđelko Keleš, Karlovac

UNDP United Nations Delevopment Programa in Croatia

D.V. Bubamara, Donja Stubica

P.Š. Ninski Stanovi, Nin

D.V. Iskrica, Ivanić-grad

Atlantic Grupa, Zagreb

O.Š. Šimuna Kožičića Benje, Zadar

D.V. Sesvete

DV Bosiljak, Cvit Mediterana, Split

Marija Mamić, Rovinj

Jarmila Mudroh, Jarmina

Mirjana Svetina iz Zagreba

Ingrid Marman, Našica

Vesna Rukavina, Kraljevica

Jadranka iz Trešća

Vladimir Marić, Sesvetski Kraljevec

P.Š. Vrsi, Nin

Društvo osoba s invaliditetom "Zvijezdice", Gunja

D.V. Ciciban, Otočac

O.Š. Draž

O.Š. Ivana Gundulića Zagreb

Djelatnici STUDENCA 119, Vela Luka

Vedrana Grgin, Betina

Martina Babić, Račinovci

Ana Baršić, Duga Resa

O.Š. Ivana Brnjika Slovaka, Jelisavac

D.V. Malešnica, Zagreb

O.Š. Trnovec, Trnovec Bartolovečki

Dom za starije i nemoćne osobe Dubravka Lekić, Varaždin

O.Š. Rivarela, Novigrad Istarski

Volonterski klub Gimnazije Franje Petrića, Zadar

D.V. Zadar

OŠ 22.lipnja (PB), Sisak

O.Š. Sveta Nedelja

O.Š. Bana Josipa Jelačića, Podsused

Lila Šarac, Zagreb

Jadranka Majić, Velika Gorica

Verica Račić

Katarina Lugarić, Zagreb

O.Š. Josipa Kozarca, Vinkovci

Studenti i djelatnici Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu

Terezija Babić, Brestovac

O.Š. Stolac, BiH

O.Š. Omišalj - P.Š. Dobrinj, Krk

O.Š. Markuševec – P.Š. Vidovec, Zagreb

D.V. Žižula, Šibenik

O.Š. Ante Kovačića, Zagreb

Brodogradilište Viktor Lenac, Rijeka

II. O.Š. Vrbovec

O.Š. Ivan Leko, Donji Proložac

O.Š. Donja Stubica

O.Š. Sunja

OŽB Vinkovci, Jedinica intezivnog liječenja

ID Labs d.o.o., Zagreb

P.Š. Donji Mihaljevec

Obitelj Vusić, Krapinske Toplice

Ivan Tomić, Seline

Antonija Branić, Zagreb

Marija Korać, Dubrovnik

Fani Mateljan, Jelsa

O.Š. Dragojle Jarnević, Karlovac

O.Š. Sračinec

D.V. Varaždin, Koprivnička

Dragica Kuhta, Varaždin

VII. O.Š. Varaždin, Donji Kućan

D.V. Cvrčak, Pula

S.Š. Slunj

S.Š. Novska

Poljoprivredna šumarska škola Vinkovci

KUD "Tomislav", Cerna

Intesa Sanpaolo Card d.o.o., Zagreb

Ivan Božin i Lana Zovko, Koprivnica

Krešo Kancir, Zagreb

Maja Rako, Split

O.Š. Sesvete

O.Š. Ivan Lacković Croata, Kalinovac

O.Š. Grgura Karlovčana, Đurđevac

O.Š. Ljudevita Modeca, Križevci

Udruga Bubamara, Vinkovci

Systema frontis d.o.o., Zagreb

O.Š. Izidora Poljaka, Višnjica

P.Š. Cvetlin, Višnjica

P.Š. Kelemen, Jalžabet

Cinestar Varaždin

Pole Dance Fitness studio, Zagreb

O.Š. Ivanke Trohar, Fužine

Hrvatske ceste ispostava Osijek

Anamarija Jugović, Split

Roberta Selihar, Zagreb

Miranda Bebić Grozdanić, Tučepi

Lidija Kauzlarić i Valentina Kelović, Zagreb

Darija Tržec, Mali Bukovec

Gimnastički klub Maksimir, Zagreb

CARITAS MLADIH Župe Sesvetski Kraljevec

O.Š. Miroslava Krleže, Čepin

D.V. Maslačak, Zadar

Marija Mamić, Rovinja

Andreja Papež, Zagreb

Lilicom team d.o.o., Zagreb

VI. O.Š. Varaždin

IV. O.Š. Varaždin

I. O.Š. Varaždin

Radnici brodogradilišta Viktor Lenac Rijeka

Poljoprivredno-prehrambene škola Požega

O.Š. Domovinske zahvalnosti, Knin

O.Š. Vrsi

Suzana Mihaljinić, Orubica

Filip i Nikola Jabuka, Tribunj

Gorana Fiamengo, Solin

J.Paje, Tršće

Gordana Bašić, Zagreb

Tea Jadras Stapar, Rovinj

Paula Sikavica, Split

Ana Kosalec, Čakovec

O.Š. Ivana Filipovića, Osijek

O.Š. Dobriša Cesarić, Osijek

Božica Gužvinec i Bojana Šuplika, Varaždin

D.V. Konjščina

O.Š. Sveti Martin na Muri

I. O.Š. Čakovec

Hrvatsko planinarsko društvo Mosor, Split

Župni Caritas "Milosrdni Samarijanac", Oprisavci

BUCULIN d.o.o., Korčule

QATAR Airways Hrvatska

Mario Volar, Zagreb

Vedran Rožić, Novi Zagreb

Kristina Belić, Krašić

Ana Barišić, Duga Resa

Glas Koncila Zagreb

D.V. Ružmarin, Split

O.Š. S.S.Kranjčevića, Zagreb

Dječji forum Mladost, Slatina

D.V. Kolibri, Zagreb

O.Š. Vladimira Nazora, Zagreb

O.Š. Marina Držića, Dubrovnik

D.V. Trilj

Poljoprivredna zadruga Svirće, Vrbanja

O.Š. Frana Galovića, Novi Zagreb

Hrvatske ceste, Ispostava Osijek

Karin Pletikos

Valentina Bračanov

Caritas Kotoriba

D.V. Zvončić, Ozalj

D.V. Gruda, Grude

D.V. More, Split

D.V. Imotski

O.Š. fra. Kaje Adžića, Pleternica

HZZO Ured za financiranje i ugovaranje projekta EU Zagreb

HP Zagreb

Blaženka Cukrov, Zagreb

Vladimir Marić, Caritas Sesvetski Kraljevac

Ivanka Čizmić, Zagreb

Franciska Lošonc, Split

Nikolča Dorti, Samobor

Alenka Mitrović, Zagreb

Danijela Vitlov, Kali

Ekonomski fakultet, Osijek

MATRAM d.o.o., Dicmo

ITD TIM d.o.o., Vukovina

FBT Zagreb

Lina Butora i prijatelji iz Zagreba

Ana Bahert, Zagreb

UNICEF Zagreb

Ivan Ivić

S.Š. Marka Marulića, Slatina

Zajednice žena “Katarina Zrinski”, Novska

O.Š. Novska

Caffe bar “Borsalino” , “Plavac” i “Casperu“ Novska

KUD „Bročice“ i „Javor“, Novska

A.K. „NOGA“, Novska

Udruga udovica hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata Novska

Udruga žena HSS-a „Hrvatsko srce“ Novska

DVD Rajić

Udruga žena Kozarice

Eko etno selo „Strug“ Plesmo

Mateo Bezenšek, Novska

obitelji Brozović i Biškup, Novska

Ivana Mačković, Novska

Mirko Lauter, Novska

Zlatko Rubinić, Novska

Željko Melnik, Novska

Gimnazija Nova Gradiška

Ekološka udruga KRKA, Knin

O.Š. Gradište

O.Š. Obrovac

Mariana Civitico, Rovinj

Štefanija Marović Bulin, Varaždin

Ana Bulović, Zagreb

Fani Duhović, Korčula

ob. Karačić-Toljić, Osijek

DV Vrbik Zagreb

Fran Andew Malnar, Ogulin

ESN Zagreb

Obitelj Baksa, Palovec

O.Š. Lapad – P.Š. Mantovjerna, Dubrovnik

O.Š. Nedelišće

D.V. Loptica, Velika Gorica

D.V. Pčelica, Molve

Udruga Hrvatska žena, Stara Gradiška

Helena Martinović, Našice

Josip i Gabrijela Fistrić, Zagreb

D.V. Kolibri, Zagreb

O.Š. Meterize, Šibenik

GDCK Ploče

Hrvatska od srca (HOS), Osijek

D.V. Proljeće, Kloštar Ivanić

D.V. Ivanić Grad

O.Š. Braća Radić, Kloštar Ivanić

D.V. Zraka sunca, Križevci

O.Š. Donji Kraljevec

Granolio Zagreb

Ana Zubčić, Zadar

Ana Budiša, Kaštel Stari

Margareta Stiolčić, Topolovac

Obitelj Nemec, Štrigova

D.V. Novo Selo Rok

Korina Klepač, Varaždin

D.V. Palčić, Irme Gorzo, Varaždin

D.V. Zeko, Križanićeva, Varaždin

O.Š. Korog, kraj Tenje

O.Š. Petra Zoranića, Jasenice

O.Š. Don Lovre Katića, Solin

D.V. Izvor, Samobor

D.V. Svete male Terezije, Punat

Srednja škola Hvar

OŠ Vladimira Nazora Topusko

PU Zagreb

A CLASSIC Zagreb

Sandra Huće, Zagreb

Vedran Rožić, Zagreb

Mia i Patricia Orolić, Požega

Lidija Mlinarić, Požega

Snježana Milekić, Siget – Zagreb

D.V. Ciciban, Velika Gorica

O.Š. Dragutina Domjanića, Zagreb

O.Š. Mate Lovraka, Dubrava – Zagreb

O.Š. Horvati, Zagreb

O.Š. Retkovec, Zagreb

Strukovna škola Vice Vlatkovića, Zadar

O.Š. Ivana Cankara, Zagreb

O.Š. Savski Gaj, Zagreb

D.V. Dugo selo

Udruga Hrvatska žena, Stara Gradiška

HP Computing and Printing d.o.o., Zagreb

Marijana Rundić, Dražice

S.Š. Slunj

O.Š. Sveti Đurđ

D.V. Malešnica, Zagreb

II. Gimnazija Varaždin

Srednje škole Zlatar

O.Š. Donja Stubica

O.Š. Sveti Đurđ

O.Š. Braća Radić, Domaljevac, BiH

O.Š. Vladimira Vidrića, Kutina

SIMENS D.D. Zagreb

O.Š. Visoko

O.Š. Vladimira Vidrića, Kutina

D.V. Grigor Vitez, Samobor

O.Š. Pušća, Donja Pušća

Maja Stipčić, Đurđevac

SYSTEMA FRONTIS, Zagreb

SATHYA SAI GRUPA, Orahovica

Antonije Drožđek, Zagreb

Ivana Vušković, Split

O.Š. Lapad, Dubrovnik

Međunarodna škola Matija Gubec, Zagreb

Sathya Sai centar, Split

O.Š, Omišalj

O.Š. 22.lipnja (PB)

Marija Mamić, Rovinj

Tanja Dunjić, Zagreb

Policijska postaja Čakovec

Policijska postaja Koprivničko Križevačka

Policijska postaja Đurđevac

Arnerić d.o.o., Supetar na Braću

O.Š. Vinko Žganec, Zagreb

Obitelj Jožefa Pfajfer, Čakovec

Arena Horvat Djordjević, Zagreba

Emilija Cvetinić

Ivana Andrović, Blanka Horvat, Ksenija Petrov i Lidije (Tancoš ) Mlinarić, Požega

Željka Žgur, Kraljevica

O.Š. Sikirevci

D.V. Iskrica, Lipovljani

O.Š. Donja Stubica

O.Š. Dragutina Tadijanovića, Zagreb

O.Š. Sesvetska Sopnica

Udruga Hrvatska žena Stara Gradiška

Strojarski fakultet, Slavonski Brod

Gimnazije Beli Manastir

Tonka i Riko Brezac, Zadar

Vlatka Tvrtković, Zagreb

Karmen Zupčić-Mandekić, Rijeka

Mirjana Brbić Grozdanić, Tučepi

O.Š. Prečko

O.Š. Nad lipom, Zagreb

Patrix Bar, Pribislavec

Martina Cmrečnjak, 2.razred

Ekološka Udruga "Krka", Knin

Sanja Folnović, Varaždin

Laura Tišljarić i Hana Horvat, Hodošan

O.Š. Jelkovec, Sesvete

D.V. Jelkovec, Sesvete

S.Š. Ban Josip Jelačić, Zaprešić

O.Š. Kajzerica, Zagreb

O.Š. Skakavac, Karlovac

Opća gimnazija Županja

D.V. Vedri dani, Zagreb

O.Š. Hvar

O.Š. Antuna Mihanovića Petropoljskog - PŠ Okalaj, Drniš

O.Š. Ilača-Banovci

Župa sv.Jakova, Ilača

O.Š. Mladost, Jakšić

O.Š. Ivana Gorana Kovačića, Štitar

Hrvatske ceste d.o.o., Osijek

Hrvatska pošta, Zagreb

SUBAN d.o.o., Strmec

Ljiljana Puškarić i Jasminka Podvezanec, Čakovec

Karačić-Poljić Osijek

Marija Tomečak, Lučko

Karmen Zubčić-Mandekić, Rijeka

Dražen P., Čakovec

O.Š. Nikole Andrića, Vukovar

O.Š. Mitnica, Vukovar

Tehnička škola Imotski

Opća bolnica Gospić

Gimnazija Županja "Žugi volonteri"

Medicinska škola Osijek

Fanika Mužar, Hum na Sutli

O.Š. Vijenac, Osijek

P.Š. Novakovec

O.Š. Podturen

O.Š. Antuna Mihanovića, Osijek

O.Š. Novi Marof

S.Š. Novi Marof

O.Š. Dobriša Cesarić, Osijek

O.Š. Ladimirevci

UNIFRUIT d.o.o., Podgajci Podravski

D.V. Varaždin, Koprivnička

O.Š. August Cesarec, Špišić Bukovica

P.Š. Bušetina

O.Š. "1.listopada 1942"Čišla - PŠ Dubrava iz Tugare, Dubrava

P.Š. Josipa Generalića, Hlebine

O.Š. Ivanovci, Valpovo

O.Š. Vodnjan

O.Š. Opuzen

O.Š. Supetar

O.Š. Petra Kanavelića, Korčula

O.Š. Plaški

O.Š. Pribislavec

III. O.Š. Čakovec

Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec

HAC ispostava Osijek

PIKL d.o.o. - Caffe bar Pjer, Rijeke

SYSTEMA FRONTIS Zagreb

Dom učenika Vukovar

Maja Biloglav, Zadar

Darinka Anderšek, Benkovac

Jadranka Fiket, Zagreb

Gordana Bačić, Zagreb

Monika Mijaković, Vinkovci

Barbara Gradanjski, Bregana

Adrijana Hudabec, Posavski Podgajci

Ivanka Žižić, Split

O.Š. Bogumila Tonija, Samobor

O.Š. Tin Ujević, Osijek

O.Š. Silvija Strahomira Kranjčevića, Lovreć

D.V. More, Split

D.V. Gruda

Fran, Jakov i Grgur Bartolić, Zagreb

Zlatka Trumbić, Split

Krešimir Škunca, Novalja

III. O.Š. Varaždin

O.Š. Petra Zrinskog, Zagreb

O.Š. Samobor

O.Š. Stjepana Cvrkovića, Stari Mikanovci

O.Š. Belec

II. O.Š. Varaždin

O.Š. Gustav Krklec, Maruševec

P.Š. Druškovec

Medicinska škola Varaždin

D.V. Bili cvitak, Alkarić

Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću, Zabok

INTESA SANPAOLO CARD d.o.o., Zagreb

Maryann Milčetić, Malinska

Marija Genc, Zagreb

Zlatka Trumbić, Split

O.Š. Tin Ujević, Osijek

O.Š. Ivana Filipovića, Osijek

O.Š. August Šenoa, Osijek

Tehnička škola Zadar

V. O.Š. Varaždin

O.Š. Grigora Viteza

O.Š. Vladimir Nazor, Đakovo

P.Š. Medvedička

Srednja poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanko Ožanić, Zadar

Dnevni boravak za starije osobe Bašta, Korčula

D.V. Imotski

D.V. Vanđela Božitković, Hvar

D.V. Izvor, Samobor

D.V. Gruda, Grude

O.Š. Bartola Kašića, Vinkovci

UNICEF - Ured za Hrvatsku

Sven Jager, Samobor

Sanela Jager, Samobor

Jelena Prišćan, Rijeka

Gornjogradska gimnazija, Zagreb

Volonterski centar Slavonski Brod

Ekološka udruga "KRKA", Knin

Marina Cvitico, Rovinj

Obitelj Slunjski, Čakovec

D.V. Cvrčak, Novo Selo Rok

D.V. Stonoga, Čakovec

D.V. Vrapčić, Šenkovec

O.Š. Petar Zrinski, Jalžabet

Udruga žena Hodošan

O.Š. Kneginec Gornji

O.Š. Rugavica, Dugo Selo

O.Š. Josipa Badalića, Graberje Ivanićko

O.Š. Mate Lovraka, Kutina

D.V. Iskrica, Kruge, Zagreb

O.Š. Ivana Mažuranića, Zagreb

CARITAS župe Marije pomočnice Strahoninec, Savska Ves

O.Š. Silvija Strahimira Kranjčevića, Lovreć

O.Š. Mertojak

O.Š. Žakanje

O.Š. Domašinec

O.Š. Štrigova

KONOBA Dišpet, Mali Lošinj

Dubravka Matić, Mokošice-Dubrovnik

Martina i Sunčana Špoljarić, Kutina

O.Š. Dobriša Cesarić, Zagreb

HRVATSKI CRVENI KRIŽ PLOČE, Dubrovnik

DV Radost "Popaj" 16 paketa iz Splita

Srednja škola Slunj

D.V. Cvit mediterana, Split

Karmen Rubčić-Mandekić, Rijeka

Blaženka Cukrov, Jezera

Martina Juhas, Osijek

Ana Baršić, Duga Resa

Anica Žanko, Split

Lea Radišić, Pula

O.Š. V.Nazora, Đakovo

D.V. Konavle - Jaslice Katičan, Konavle

PONdI d.o.o., Split

"ZVONČICA" obrt za usluge dadilje, Zadar

Paviša Vukadin, Zagreb

Filip i Doris iz Rijeke

Ivana Tomić, Seline

Katarina Karlović, Zagreb

Valentina Kasapović, Zagreb

Ana Veršić, Rijeka

Božena Buškain, Omiš

O.Š. Mate Lovraka, Županja

O.Š. Jordanovac, Zagreb

O.Š. Belec

O.Š. Sunja

O.Š. Vladimir Nazor, Slavonski Brod

Mirela Rukavina Dešić, Gospić

Marta Pranjić, Zagreb

Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkog, Križevci

O.Š. Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec

O.Š.Veliko Trgovišće

O.Š. Ivana Gorana Kovačića, Cista Velika

O.Š. Stjepana Radića, Tijarica

O.Š. Josip Jović, Aržano

Župa Sv. Luke, Otok Dalmatinski

Župa Sv. Jakova apostola, Cista Velika

O.Š. Blaž Tadijanović, Slavonski Brod

O.Š. Fran Koncelak, Drnje, Đelekovec

I. S.Š. Beli Manastir

Forum mladih UBH Prsten

Hrvatski školski muzej Zagreb

O.Š. Stjepana Cvrkovića, Stari Mikanovci

D.V. Pahuljica, Rab

Galerija sjever – caffe bar "Čakovec"

ČATEX Čakovec

Marina Kosi, Zagreb

Marijana Sabolić, Novi Zagreb

Mihaela Markov, Kravarsko

D.V. Svete male Terezije, Punat

Župni Caritas "Milosrdni Samarijanac", Svilaj

Lada Jović, Zagreb

Jadranka Majić, Velika Gorica

Jelena Gurp, Podstrana

Marija Milavić, Osijek

ATLANTIC GRUPA, Zagreb

O.Š. Petra Preradovića, Zagreb

D.V. Općine Primošten

HP-Hrvatska pošta d.d.

HEDERA d.o.o. Kamen, Split

BAYER d.o.o., Zagreb

Ured za financije i ugovaranje projekata EU, Zagreb

Josip Buzov, Solin

Jasna Bobnjarić, Zagreb

Andrea Radolović Galjevski, Crikvenica

Denis Šarić, Solin

Mateja Barić, Šiškovec

SURF CENTAR PERNA - Autokamp Perna, Pelješac

Nikolina Kalebić, Split

Tanja Žužić, Slavonski Brod

Ivana Tomić, Seline

Karmen Zubčić-Mandekić, Rijeka

Klinika za traumatologiju, Zagreb

Stanari Antuna Stipančića 24, Zagreb

Danijela Bužančić, Zagreb

D.V. Cavtat

D.V. Dobri Split

SYSTEMA FRONTIS, Zagreb

SPAR HRVATSKA, Zagreb

O.Š. Vladimira Nazora, Topusko

Gordana Iskrić, Topusko

Ivana Puček, Sesvete

Ana Božić, Zagreb

Lea Radišić, Pula

CALZEDONIA Varaždin

Bosiljka Premuš, Varaždin

Vesna Knežević, Vinkovci

-nepoznati iz Zaprešiča i Draganića

M. Borić, Lovran

Katica Petrošević, Gorjani

Franciska Lošonc, Split

Vesna Kop Martek, Zagreb

Ina Košić, Bjelovar

Lina Butora, Zagreb

O.Š. Josipa Kozarca, Vinkovci

Lucija Marija Elez, Kaštel Sučurac

D.V. Svete male Terezije, Punat

Hrvatska Pošta Depo, Zagreb

V.Gjurjan, Zagreb

"UPJ", Đakovo

D.V. Smješak, Koprivnica

D.V. Tratinčica - grupa Pčelica, Koprivnica

D.V. Sv. Josipa, Koprivnica

D.V. Gola

D.V. Ždala

O.Š. Antun Nemčić Gostovski, Koprivnica

COOR Podravsko sunce, Koprivnica

O.Š. Koprivnički Bregi

O.Š. Gola

O.Š. Rasinja

O.Š. Martijanec

Dom mladih, Koprivnica

Stanari u ulici Katarine Zrinskih 20, Koprivnica

Sanja Hošnjak i pacijenti ordinacije dr. Lidije Kurtek Verčević

Župa sv. Antuna Padovanskog, Koprivnica

GKP Komunalac, Koprivnica

Gimnazija Fran Galović, Koprivnica

O.Š. Đuro Ester, Koprivnica

O.Š. Molve

Sloga Podravka - trgovina

Hrvatska narodna stranka,Koprivnica

Trgovina Drago, Koprivnica

Tomo Kelerajter, Koprivnica

SIMENS Hrvatska, Zagreb

Tanja Žužić, Slavonski Brod

Marija Karković, Hvar

Obitelj Orlić, Požega

Marina Fila, Zagreb

Željko Kladušan, Pula

Antonija Strižić, Blato na Cetini

Verea Aleši, Stari Grad

Katarina Kovačević, Požega

Hrvatske ceste - ispostava Osijek

Udruga liga protiv raka, Đurđenovac

Lina Butora, Zagreb

Marijana Marušić, Zadar

Mirele Sekula, Zagreb

Tanja Žužić, Baška

O.Š. Višnjevac, Osijek

PBZ Zagreb

HP PŠ Kostanje

O.Š. Frana Krste Frankopana, Zagreb

Tanja Skiba, Gornji Stupnik

Katja Radoš, Popolo

Marija Mamić, Rovinj

Studenti i djelatnici Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu

Blaženka Cukrov, Jezera

Matija Trut, Zagreb

CinesStar Varaždin

D.V. Zapruđe, Zagreb

O.Š. Popovac, Zagreb

Ivana Vušković, Split

Obitelj Pasini, Zagreb

Vesna Cvjetović, Senj

Ella i Lara, Prgomet

V. iz Zagreba ( Medveščak 101)

SATHYA SAI GRUPA, Orahovica

Andrea Bogović, Vukovina

Ivana Tomić, Seline

Karmen Zubčić-Mandekić, Rijeka

Nada Katić, Pula

O.Š. Marin Držić, Dubrovnik

Ekološka Udruga "Krka" i građani Knina

SISTEMA FRONTIS Zagreb

Hrvatski telekom Zagreb

Udruga Sv. Rok Benkovec, Mala subotica

Kata Tufekčić, Soljani

Ivana Šinogl, Dubrava

Željka Žgur, Kraljevica

O.Š. Dr. Jure Turića, Gospić

Gospodarska škola Varaždin

Borko Pintarić, Varaždin

Mješovita industrijsko- obrtnička škola Karlovac

III. O.Š. Varaždin

Organizacija Hrvatskoj od srca, Osijek

O.Š. Kamen, Šine - Split

D.V. Vidra, Plitvičkia Jezera

D.V. Ciciban, Otočac

PŠ Frkljeva OŠ fra. Adžića, Pleternica

Srednja škola Hvar

Končar EU d.d. Dicmo

O.Š. Valentin Klarin, Kali

Sandra Gobin, Kali

Tanja Žužić, Slavonski Brod

Miralama Borić, Otok Rab

Anamarija Tvorić, Zagreb

HP Depo Zagreb

Karmen Žbičić-Mandekić, Rijeka

Biljana Kvalić

Ljuba Kekez, Split

Ivan Miler, Zagreb

Marina i Renata Vukšić, Pula

Violeta Karamanović, Mljet

Vladimir Marić, Sesvetski Kraljevec

Milena Devčić, Senj

Jelena Gruno, Podstrana

Barbara Gradanjski, Bregana

Mirta Kišak Koch, Zagreb

Ana Kosalec, Čakovec

Grad Lipik

Učenički dom Dora Pejačević, Zagreb

Miralama Borić, Rab

Srednja škola Slunj

O.Š. Antuna Gustava Matoša, Novalja

S.Š. Bartula Kašića, Pag

II. S.Š. Beli Manastir

DV Grdelin, Postira - Brač

Lidija Mlinarić, Požega

Leksikografski zavod Miroslav Krleža, Zagreb

Sandra Gobin, Kali

Paula Šeparović, Orebić

Đurđica Đurović, Bjelovar

Slavka Mamić, Split

Mia Torte, Samobor

Tara i Marta Eldić, Karlovac

Tamara Milinković, Zagreb

Srednja škola Valpovo

D.V. Proljeće, Kloštar Ivanić

O.Š. Braća Radić, Kloštar Ivanić

Samostan sestara Franjevki, Kloštar Ivanić

D.V. Ivanić Grad sa svojim područnim vrtićima

Đački dom Ivanić Grad

Sanja, Ankica i Jasna iz Ivanić Grada

O.Š. Antuna Mihanovića, Osijek

Barbara Viljetić, Osijek

Sandra Vočinić, Split

O.Š. o. Petra Perice, Makarska

OŠ Jurja Dalmatinca Pag

UNICEF-URED ZA HRVATSKU, Zagreb

QATAR AIRWAYS, Poslovnica Zagreb

D.V. Slapić, Područni objekt VIDRA, Plitvička jezera

Marija Market, Strmec

Ornela Rančić, Makarska

Šima Selaković, Zagreb

Graditeljsko-geodetska škola, Osijek

Lina Butora i prijateljice, Zagreb

S.Š. Bartola Kašića, Pag

O.Š. Josip Pupačić, Omiš

Župni Karitas "Milosrdni Samarijanac", Svilaj

Hrvatski školski muzej Zagreb

Romana Zglav, Grude

O.Š. Špansko - Oranice, Zagreb

Lara Javorčić, Split

Milena Božikov

Adrijana Hudobec, Podravski Podgajci

Obitelj Tasovac, Korčula

Darija Medin, Zadar

Ana Veršić, Rijeka

SIMENS Zagreb

BOXMARK Varaždin

S.Š. Arboretum Opeka, Vinica

I. O.Š. Ogulin

O.Š. Viljevo

Volonterska skupina Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Zagreb

S.Š. Slatina

Ronilački centar Subaquatic, Umag

D.V. Brat Sunce, Primošten

HP Pošta Depo, Zagreb

Ljekarne Pavlić, Sisak

Ana Barišić, Duga Resa

Ilona Marić, Karanac

Dejana Dubroja, Pula

OŠ Josipdol, P.Š. Tounj im P.Š. Oštarije

D.V. Zvjezdice, Zemunik Donji

Centar za odgoj i obrazovanje"Slava Raškaj", Zagreb

Snježane Kirinić, Zagreb

Lasta Stipetić, Vodice

Srednja škola Hvar

Udruga"Hrvatska žena", Stara Gradiška

Uduga "Žene Paljevina", Narta

INTESA SANPAOLO CARD Zagreb

SPAR Hrvatska Zagreb

SATHYA SAI ORGANIZACIJA HRVATSKE, Sisak

Dental, Brestovečka 24b, Sesvete

Irena Crnić Fotak, Zagreb

Maja Trut, Zagreb

Milica Nađ, Čepin

Sandra Rogović, Zagreb

Jasna Mesnik, Zagreb

Kristina Jukić, Mokošice

Sanela Knežić, Petrinja

Dalija Suša Vugec, Novska

Udruga Krašovec, Kuršanec

O.Š. Kajzerica, Zageb

O.Š. Tomaša Goričanca, Mala Subotica

IV. O.Š. Varaždin

Strukovna udruga kriminalista, Međimurska podružnica

Policijska postaja Štrigova

Policijska postaja Prelog

Policijska postaja Mursko Središće

Policijska akademija Zagreb

Teniski klub Pribislavec

Obitelj Camplin

Poljoprivredno prehrambena i veterinarska škole Stanko Ožanić, Zadar

O.Š. Ivana Gorana Kovačića, Sveti Juraj na Bregu

D.V. Vrapčić, Šenkovec

D.V. Stonoga, Novo Selo Rok

MERKUR OSIGURANJE Zagreb

O.Š. Stjepana Basaričeka, Ivanić Grad

O.Š. Klinča sela

O.Š. Petrijanec

ING-GRAD d.o.o., Zagreb

O.Š. Smokvica

Cvječara IRIS vl.Natalija i Ivica Dodlek, Palovec

Obitelj Franje Baksa, Palovec

BAYER d.o.o., Zagreb

Jaga Talijan, Belišće

Ana Varšić, Zelčin

Bojan Višnjar, Osijek

Jelena Raguž, Viškovo

Linda Perleta Barišić, Metković

MERKUR osiguranje

Dražen Perić, Travnik 5, Čakovec

KBC Zagreb

D.V. Žirek, Velika Gorica

O.Š. Žakanje

Tonka Pecotić Jurjević, Korčula

Ana Majdančić, Zagreb

D.V. Varaždin – Koprivnička i Dravska

III. O.Š. Varaždin

D.V. Čarobno ogledalce, Varaždinske Toplice

O.Š. Petar Zoranić, Nin

D.V. Potočnica, Pitomača

Gimnazija Beli Manastir

Ilirić DSW d.o.o., Zagreb

Ružica Klinec, Čakovec

Sanja Županić Vučinić, Zagreb

Bojana Puljić, Žrvno

Marija Mamić, Rovinj

Neda Marić, Stankovci

Obitelj Orlić, Požega

Ana Todorović, Cavtat

O.Š. Ivana Brnjika Slovaka, Jelisavac

O.Š. Sveti Martin na Muri

S.Š. Slunj

Obitelj Šantor, Varaždin

P.Š. Gornji Hraščan

O.Š. Braće Radića, Kloštar Ivanić

D.V. Petrinjčica, objekat Slap –Loptice, Petrinja

OŠ Rakovica

O.Š. Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec

O.Š. Petra Hektorovića, Stari Grad

Udruga Žena Stari Varoš

D.V. Šumska jagoda, Zagreb

O.Š. Zvonimira Franka, Kutina

O.Š. Petra Preradovića, Pitomaća

Ida Milić, Vrbovsko

Karolina Kirigin Supetar

Tea Jardas Stapar, Rovinj

Ksenija Medica i obitelj, Umag

Blanka Duško, Varaždin

O.Š. Donja Stubica

O.Š. Ivan Goran Kovačić, Štitar

O.Š. Draž

O.Š. Dr. Jure Turića, Gospić

D.V. More, Split

Asima Selaković, Zagreb

Irena Mikšić, Opatija

MULTI PLUS d.o.o., Zadar

Udruga za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Varaždinske županije, "Kokotiček", Varaždin

O.Š. Grigora Viteza, Zagreb

O.Š. Josipa Kozarca, Vinkovci

O.Š. Ivan Goran Kovačić Zdenci

Obitelji Katić, Split

Krešimir Knežević, Zagreb

Krešo Kancir, Zagreb

Obitelj Ane Toplek, Palovec

Marija Mamić, Rovinj

SYSTEMA FRONTIS d.o.o., Zagreb

Magić Croatia d.o.o., Briševo

Nikole Knežević, Dubrava

Lana Bunjevac, Zagreb

Cvijeta Šoploher, Slatina

Moto Klub Speed, Slatina

O.Š. Dragojle Jarnević, Karlovac

D.V. Zvončić, Nedelišće

Sestre služavke maloga Isusa - Župa sv.Vida, Pitomača

D.V. "Svete male Terezije" Punat

Hrvatski školski muzej Zagreb

Instaloadma vl. A.Bošnjaković, Jakovlje

Luči Matulović, Blato

Konobe Dišpero Nade i Natpiše, Mali Lošinj

Kristina Knežević, Dubrava Zagrebačka

D.V. Dugo Selo

Marija Mihovilčević, Hvar

Društvo osoba s invaliditetom "Zvijezdice", Gunja

Fran, Jakov i Grgur Bartolić, Zagreb

Esmeralda Moro, Čavle

Mala sportska škola, Sovići, Grude, BiH

O.Š. Dobriša Cesarić, Osijek

Obitelj Grozdek, Palovec

 Plastičnim čepovima do skupih lijekova